دبیرستان دخترانه دوره اول نوید صالحین خوزستان اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان - ناحیه 4 شهرستان اهواز

قوانین و مقررات(موسسه)

قوانین و مقررات سایت دبیرستان دوره اول دخترانه نوید صالحین خوزستان

1- تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت های خود را در این راستا انجام دهید.

2- مسئولیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و وب سایت مدرسه هیچگونه مسئولیتی در قبال عملیات صورت گرفته در پنل کاربر، چه این عملیات توسط کاربر انجام گرفته باشد چه افراد معتمد کاربر و یا افراد متفرقه‌ی دیگری که به اطلاعات ورود او دسترسی پیدا کرده باشند، را نمی پذیرد. همچنین کاربر متعهد می گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای آموزشگاه و سایر کاربران، کلیه مسئولیت و خسارت های احتمالی آن را پذیرا باشد.

3- کاربر متعهد می شود چنانچه درخواست ارسال رمز عبور از طریق پیامک و یا تماس تلفنی را می دهد، پس از دریافت رمز و ورود به پنل خود، رمز عبور حساب کاربری خود را تغییر داده و علاوه بر درج رمز عبور قوی برای حساب کاربری خود در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد .

4- سایت مدارس نوید صالحین خوزستان متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران آن متعهد می شوند که از درج مطالب و تصاویر غیر اخلاقی و خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران در سایت هایی که با ساب دامین سایت مدارس نوید صالحین خوزستان می باشند خودداری نمایند. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، حساب کاربری مذکور حذف یا مسدود و با فرد متخلف برخورد قانونی می گردد.

5- مصونیت اطلاعات کاربران در نزد موسسه و شرکت طرف قرارداد در زمینه سامانه یکپارچه مدیریت مدارس موسسه(راهبرد رایانه رستاک) تضمین می شود و ارائه هرگونه اطلاعات منوط به ارائه حکم قضایی از جانب دستگاه های قضایی و دولتی ذیصلاح می باشد.

6- درصورت فراموشی کلمه عبور، کاربر می تواند طی تماس تلفنی یا مراجعه حضوری درخواست خود را به مسئول انفورماتیک آموزشگاه اعلام نماید. ارائه نام کاربری و رمز عبور تنها از طریق پیامک به همان شماره ای که در ابتدای سال تحصیلی در فرم اطلاعات دانش آموز درج شده است، قابل ارسال می باشد.

7- چنانچه کاربر از فضا و امکانات تخصیص داده شده به وی، در جهت اعمالی نظیر: هک، نفوذ، ذخیره و ارسال ویروس و نرم‌افزارهای مخرب و تمامی اعمال دیگری که اعمال خرابکارانه محسوب شده و باعث خلل در عملکرد و حقوق دیگران می‌شود، استفاده نماید، باعث قطع سرویس‌دهی و برخورد قانونی با وی خواهد گردید.

8- استفاده از بازدید های فیک(fake)  توسط ربات و نرم افزارهای افزایش بازدید ممنوع بوده و درصورت مشاهده، وب سایت خاطی مسدود می گردد. لازم بذکر است رفع مسدودیت حساب کاربری که از این طریق غیر فعال شده است تنها با ارسال تعهدنامه کتبی امکان پذیر است.  درصورت تکرار این امر، حساب کاربری قابل رفع مسدودیت نخواهد بود و حذف می گردد.

9- کاربر متعهد می شود برای حفظ امنیت سرور، از استفاده از هرگونه نرم افزار یا عمل مخربی که باعث استفاده بیش از حد و یا تخریب منابع اشتراکی سرور نظیر پردازنده و حافظه جانبی شود، خودداری نماید. لازم بذکر است در صورت مشاهده  هریک از موارد فوق، ضمن جلوگیری از ادامه آن، حساب کاربری غیرفعال خواهد شد.

10- رسالت مدارس نوید صالحین خوزستان ارائه خدمات به بهترین نحو به کاربران خود می باشد اما در شرایط اضطراری نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی، جنگ، هرج ومرج، اعتصاب، تحریم‌های بین‌المللی، تغییر قوانین و رویکردهای حکومت، اشکال در تجهیزات مخابراتی و هرگونه شرایط اضطراری دیگر که خارج از کنترل آموزشگاه یا شرکت طرف قرارداد بوده و باعث اختلال، قطع موقت و یا دائم خدمات و محصولات قابل ارائه گردد، خارج از تعهد و مسئولیت آموزشگاه بوده و مشتری موافقت می نماید آموزشگاه را برای این گونه مشکلات، مسئول نمی داند .

11- ضوابط و قوانین مدارس نوید صالحین خوزستان براساس قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران نوشته شده است. بدیهی است در صورت تغییر در قوانین جمهوری اسلامی ایران، موسسه حق تغییر قوانین و مقررات را دارا می باشد.

12- تمامی هزینه های قابل دریافت از کاربران، با توجه به فضای آموزشی مدارس، قابل مشاهده در پنل کاربری اولیاء خواهد بود. لازم به ذکر است هزینه ها کاملاً منطبق بر مصوبات وزارت آموزش و پرورش می باشد. همچنین  دریافت هزینه های جانبی با تصویب شورای مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان تنظیم و اخذ می گردند؛ که شرح هزینه ها در قسمت امور مالی حساب کاربری اولیاء با جزئیات کامل قابل مشاهده خواهد بود.

13- کلیه خبر رسانی ها و صفحات اجتماعی که با نام "دبیرستان دوره اول دخترانه نوید صالحین خوزستان" در سایت www.schoolg2.n-salehin.com  و در صفحه "ارتباط با ما" ذکر نشده باشد از جانب مدرسه مورد تایید نبوده و آموزشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

راه های ارتباط با ما:

دبیرستان دوره اول دخترانه نوید صالحین خوزستان

اهواز  کوی کیانپارس  خیابان شهید چمران  انتهای خیابان میهن شرقی  کد پستی 14996-61559 تلفن: 33382000-061

پایگاه اینترنتی آموزشگاه: http://schoolg2.n-salehin.com

14- از آنجا که مدارس نوید صالحین خوزستان به صورت مجتمع اداره می شوند، لذا جهت ارتباط هرچه بهتر اولیاء با مسئولین مربوطه، علاوه بر سایت مدارس، راه های ارتباطی زیر در نظر گرفته شده است:

روابط عمومی مجتمع به آدرس اهواز  کوی کیانپارس  خیابان شهید چمران  انتهای خیابان یکم شرقی  موسسه علمی فرهنگی نوید صالحین خوزستان با کد پستی 14576-61559 تلفن و فکس: 33381150-061

15- هرگونه توهین و بی احترامی به پشتیبانان و پاسخگویان تیم پشتیبانی سایت مدارس نوید صالحین خوزستان از جانب کاربران، قابل پیگیری از طریق مراجع قانونی می باشد.

16- عضویت شما در سایت مدارس نوید صالحین خوزستان ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .

17- رعایت تمام موارد ذکر شده در بالا برای کاربران سایت مدارس نوید صالحین خوزستان جاری و لازم الاجرا می‌باشد.

آدرس

اهواز، کیانپارس، انتهای خیابان میهن شرقی

شماره تماس

33382000